Biz Kimiz?

Bizler Pekiyi.tv ekibi olarak bilinçli tüketicilerin rehberi olmak amacıyla bir araya gelmiş bir grup araştırma ve inceleme meraklısıyız. Bir şey satın almadan önce ince eleyip sık dokuyan ekibimiz kaynak eksikliği ve bilgi kirliliği sebebiyle herhangi bir ürün hakkında doğru ve detaylı bilgiye erişmenin ne kadar zor olduğunun farkında. Özellikle internet üzerinden alışverişin olmazsa olmazı araştırma safhası tam da bu sebeple birçok kişi için çile haline geliyor.

Pekiyi.tv bu çileye bir son vermek adına detaylı ürün incelemeleri ve tarafsız karşılaştırmalarıyla imdadınıza yetişiyor! Ekibimiz her bir ürün incelemesi için etraflı araştırmalar yapıyor, ürünleri ellerinden geldiğince kişisel olarak deneyimlemeye çalışıyor ve tecrübelerini aktarıyorlar. Bunun yanında herhangi bir ürünün kullanımı, bakımı ve genel özellikleriyle ilgili aklınıza gelebilecek soruları da cevaplamaya çalışıyorlar.

Umuyoruz ki sürekli olarak güncel tutmaya çalıştığımız ürün tercihlerimiz, inceleme ve yorumlarımız alışveriş maceranızda birer yol gösterici olur. Aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz. Kullanıcı olarak haklarınızla ilgili kafanızdaki soru işaretleri içinse gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ekibimiz

Duygu Olcay

Duygu_Editor_Image

Duygu sitemizin editörü. İçeriklerimizin hazırlanması ve yayınlanmasının farklı aşamalarında etkin rolü olan Duygu, yazarlarımızarasındaki koordinasyonu sağlamasıyla takım liderimiz de diyebiliriz. Asıl mesleği mühendislik olan editörümüz kedisi, köpeği ve eşiyle birlikte İstanbul’da yaşıyor. Tenis ve yelken sporlarıyla ilgilenirken aynı zamanda bir sanat tarihi ve edebiyat tutkunu. Günümüzde hızlı tüketimin çevreye ve dünyamıza verdiği zararların bir an önce önüne geçilmesi adına herkesin bilinçli birer tüketiciye dönüşmesi gerektiğine inanıyor.

Linkedin

Okan Pehlivan

Okan PehlivanOkan sitemizin değerli yazarlarından biri. “En iyi laptoplar”, “En iyi robot süpürgeler” gibi birçok yazı onun kaleminden çıktı. Belki internette ve televizyonda gördüğünüz birçok film de onun kaleminden çıktı. Aslında bir yaratıcı reklam yazarı olan Okan, deneyip kurcaladığı birçok teknolojik alet ile doldurduğu, aynı zamanda bir müzik stüdyosuna dönüştürdüğü İstanbul’daki evinde yaşıyor. Son çıkan teknolojik ürünleri ilk elden denemeye ve edindiği bilgileri diğer insanlarla paylaşmaya bayılıyor.

Linkedin

Ceren Akkaya Marshall

Ceren_Author_ImageTürkiye’de doğup büyüyen Ceren, Bangkok’da başlayan Asya macerasına Seul’de devam ediyor. Farklı sektör ve ajanslarda pazarlama ve halkla ilişkiler tecrübesine sahip olan ekip arkadaşımız, freelance İngilizce ve Türkçe metin yazarlığı yapıyor. Dil öğrenmeye hevesli yazarımız şu sıralar Korece öğreniyor. İnsanların diledikleri her konuda bilgiye ulaşmalarının en doğal hakları olduğuna inanan Ceren, bilgiyi kolayca özümsenecek şekilde insanlara sunmaktan keyif alıyor. Yazarımız boş zamanlarında doğa yürüyüşü yapmaktan ve bisiklet sürmekten hoşlanıyor.

Linkedin